Mini-land

Min-land Do mini-landu możesz wejść przez NosVille lub Port Alveus. Jeśli jednak użyjesz dzwonka powrotu do domu, możesz wejść do mini-landu z każdego miejsca. Aby zaprosić przyjaciela możesz wydać rozkaz [$invite Charaktername] lub postawić drogowskaz. Dzięki drogowskazowi możesz wejść też do mini-landu innych graczy. Drogowskaz kupisz u Evy Energy. Mini-land to niewielki skrawek ziemi, który możesz indywidualnie udekorować. W mini-landzie przebywają Twoi NosKumple oraz partnerzy.

Magazyn

Magazyn służy do przechowywania przedmiotów. Umożliwi Ci też wymianę przedmiotów między Twoimi postaciami, tak długo jak magazyn danej postaci ma wystarczającą pojemność. Aby korzystać z magazynu musisz stanąć przed nim i kliknąć na strzałkę. Możesz zmienić miejsce przechowywania przedmiotów przez przeciąganie przedmiotów między Twoim magazynem a ekwipunkiem.

Domek

Wielkość Twojego domku określa ilość gości w Mini-landzie. Im większy domek, tym może więcej graczy wejść do Twojego Mini-landu. Ilość możliwych gości zostanie wyświetlona w prawej dolnej części ekranu.

Dekoracja

Przedmioty wyposażenia możesz kupić u Mimi Mentor w NosVille, Edwarda w Porcie Alveuz jak również u doświadczonego silnego górnika na Krem. Aby zainstalować struktury musisz wejść do Mini-landu i go zamknąć (L). Następnie kliknij na tryb instalacji, na struktury i ponownie na tryb instalacji. Teraz możesz otworzyć i udostępnić Mini-land dla wszystkich. Aby usunąć struktury, zamknij swój Mini-land (L) i aktywuj tryb usuwania. Aby zburzyć struktury, zamknij Mini-land (L), aktywuj tryb usuwania, kliknij ponownie na struktury i aktywuj jeszcze raz tryb usuwania.

miniland_miniland_minigames

Zainstaluj mini gry w swoim Mini-landzie, aby inni gracze mogli też z nich korzystać. Jeśli gracz zdobędzie określoną ilość punktów to otrzyma on i właściciel mini gry nagrodę. Właściciel mini gry otrzyma tylko wygraną nagrodę, nic poza tym.