Ulepszanie przedmiotów

Ulepsz przedmioty

System ulepszeń oferuje różne możliwości ulepszenia Twojego ekwipunku, wzmocnienia Twojej postaci lub nadanie jej indywidualnego wyglądu. Dzięki kolejnym ulepszeniom możesz np. ulepszyć zbroję i broń czy sprawić, aby Twoja postać błyszczała, a Twoi specjaliści otrzymali coraz większe skrzydła.

Zakład

Jeśli znajdziesz przedmiot posiada on już określony poziom unikalności, który określa siłę tego przedmiotu. Poziom unikalności obejmuje od -2 (uszkodzony) do +7 (legendarny). Jeśli chcesz zmienić poziom unikalności musisz odszukać Teodora Toppa w NosVille lub Arnolda Artisana w Porcie Alveus. Do zmiany potrzebuje on 500 sztuk złota i 5 jednostek proszku Cella.

Wzmocnienie

Wzmocnienia ulepszają ataki oraz obronę. Aby ulepszyć przedmiot musisz odszukać Teodora Tippa w NosVille lub Arnolda Artisana w Porcie Alveus.

Uszlachetnienie

Soraya jest ekspertką od biżuterii. U niej możesz dodać Cellon do swojej biżuterii. Dzięki temu Twoja biżuteria otrzyma określone atrybuty. Maksymalny poziom opcji określa wysokość Cellon, a maksymalną ilość opcji, ilość dostępnych Cellonów. Jeśli się to jednak nie uda, znikają tylko Cellony, natomiast przedmiot pozostaje.

Łączenie

Aby łączyć przedmioty musisz się udać do Malcolma Mixa w NosVille lub Isaaca Marcina w Porcie Alveus. Możesz łączyć tylko buty z butami czy rękawice z rękawicami. Potrzebujesz do tego piasek z rzeki Donner i określoną ilość złota. Możesz łączyć przedmioty do 6 razy. Bądź jednak ostrożny. Im większy jest poziom łączenia, tym większa jest szansa, że się nie uda. Przy łączeniu przedmiotów zostanie też połączona odporność, pozostałe atrybuty zostaną przejęte z przedmiotu wyjściowego.
Wyjaśnienie Dzięki osłonom możesz wzmocnić swój ekwipunek silniejszymi atrybutami. Otrzymasz je w akcie 4 lub od mini bossów.

Tęczowa perła Do identyfikacji opcji osłony potrzebujesz tęczowych pereł. Istnieje dużo rodzajów osłon. Im wyższy jest poziom unikalności i poziom przedmiotu osłonki, tym jest ona silniejsza.Im silniejsza osłona, tym więcej potrzebujesz tęczowych pereł.

Dodaj osłonę Aby wyposażyć swoją broń lub zbroję w osłonkę, potrzebujesz odpowiedniej osłonki, którą rozpoznasz po prefiksie broni/zbroi w nazwie osłonki. Poziom unikalności oraz poziom osłonki nie może być wyższy niż poziom przedmiotu. Jeśli wszystkie wymagania zostaną spełnione, możesz założyć osłonkę na swoją broń/zbroję za pomocą podwójnego kliknięcia na osłonkę. Raz założone przedmioty nie mogą być noszone przez inne postacie.

Gumka do mazania Gumka do mazania umożliwia skasowanie opcji osłonki z przedmiotów. Przedmioty nawet po skasowaniu tej opcji zostają nadal związane z graczem!

Perfumy Używając perfum możesz założyć przedmioty przypisane do innych graczy.