Zmień profesję

Wyjaśnienie

Każdy gracz zaczyna swoją podróż w świecie fantazji jako poszukiwacz przygód. Jeśli osiągnie 15 poziom walki i 20 poziom profesji może zmienić swoją profesję i specjalizować się w walce. Jeśli zostanie osiągnięty odpowiedni poziom wyświetli się w oknie serwera komunikat "ubiegaj się o zmianę profesji w NosVille" i teraz możesz już zmienić swoją profesję w NosVille u Mimi Mentor lub na rynku w Porcie Alveus. Możesz wybrać między wojownikiem, łucznikiem czy magiem. Najpierw jednak musisz odłożyć zbroje (wszystkie przedmioty ekwipunku oznaczone "tylko dla poszukiwacza przygód") zanim porozmawiasz z NPC. Po odłożeniu zbroi zostanie ona zastąpiona przez zbroję, która odpowiada profesji.

Wprowadzenie do klas Możesz wybrać między 3 klasami postaci. Każda z nich posiada zalety i wady. Poniżej są krótko opisane klasy. Wybierz tę, która Ci najbardziej odpowiada.


Wojownik Dzielny wojownik wyposażony w śmiercionośne ostrze wyrusza do walki o honor i sprawiedliwość. Został on wyszkolony do walki w ręcz jak również z dystansu i doskonale wie jak korzystać z mocy elementów. Poprzez swoją nadzwyczajną siłę obrony, a także niesamowitą wolę życia staje do walki równocześnie z wieloma przeciwnikami.


Łucznik Zwinny jak lis, szybki jak błyskawica i o sokolim wzroku walczy łucznik zacięcie w imieniu nieposkromionej Natury. Nawet jeśli wydaje się, że jest on odludkiem bez serca, to posiada on rozległą wiedzę, którą wykorzystuje zręcznie w walce. Czerpie on ją z pradawnych przekazów o sporządzaniu trucizn oraz użyciu energii natury. Włada on swoją bronią ze śmiertelną precyzją zarówno w walce wręcz jak i bronią dalekiego zasięgu.


Mag Mag posiada nadzwyczajną zdolność przenikania do ludzkich serc, jak również do innych jeszcze niezbadanych światów i wymiarów. Zna doskonale moce i tajemnice natury i umie je poskromić. Oprócz tego jest serdeczny i przyjazny. Dlatego też posiada dużą ilość punktów many. Włada zdumiewającą magiczną siłą i fascynującą tajemniczą bronią, którą może uzdrowić lub zakląć.