Sterowanie

Ogólne informacje o ruchu: Możesz poruszać się swoją postacią klikając lewym przyciskiem myszy na wybrane miejsce na mapie. Podwójne kliknięcie lewym przyciskiem myszy na NPC umożliwi Ci dojście do niego. Aby poruszać się między mapami korzystaj ze świecących okręgów, do których musisz doprowadzić swoją postać.

Ruch po minimapie: Klikając lewym przyciskiem myszy możesz poruszać swoja postacią po mapie. W ten sposób możesz szybko przejść z jednego krańca mapy na drugi. Twoja pozycja jest oznaczona mieczem. Ostrze miecza wskazuje kierunek ruchu. Czerwone punkty z obwódką pokazują wyjścia z mapy. Natomiast czerwone punkty bez obwódki wskazują Twój wybrany cel. Fioletowe kwadraciki to miejsce pobytu NPC. Jasnozielone punkty z ciemnozieloną kropeczką w środku to bossowie Map. Jednak nie podchodź sam do nich zbyt blisko!

Atak podstawowy

Możesz zaatakować potwora swoją bronią główną przez podwójne kliknięcie na niego lub naciśnięcie [spacji].

Dodatkowy atak

Aby zaatakować przeciwnika dodatkową bronią, najedź na niego kursorem lub po wybraniu przeciwnika naciśnij Z. Następni kliknij równocześnie obydwa przyciski myszy.

Zoom

Za pomocą kółka myszy możesz przybliżać lub oddalać obraz, a poprzez przyciśnięcie koła myszy powrócisz do początkowej perspektywy.

Rotacja ekranu

Jeśli chcesz zmienić perspektywę, kliknij i przytrzymaj prawy przycisk myszki, a następnie ustaw odpowiadający Ci widok.