Rajdy

Rajd: Rajd to walka z silniejszym potworem. W rajdzie może wziąć udział od 5 do 15 graczy. Po zwycięskim zakończeniu rajdu gracze otrzymują jako nagrodę pudełko z prezentami, w którym mogą znajdować się potężne przedmioty. Aby zorganizować rajd, potrzebujesz pieczęć rajdu. Podczas rajdu musisz wypełnić misje, aby otworzył się obszar bossa. Może to być np. zabijanie potworów lub używanie określonych dźwigni. Pamiętaj jednak o tym, że rajdy są ograniczone czasowo, dlatego musisz szybko działać. Jak tylko obszar bossa zostanie otwarty, można walczyć z bossem rajdu. Jeśli podczas rajdu stracisz wszystkie punkty życia, to rajd się nie powiedzie. Jeśli boss zostanie pokonany to rajd zakończył się sukcesem.
Otrzymanie Pieczęci Rajdu Musisz odnaleźć ukrytą czasoprzestrzeń (Rajd) i pomyślnie ją zakończyć, aby otrzymać Pieczęć Rajdu. Fragment kamienia czasoprzestrzeni (Rajd) otrzymasz podczas polowania na potwory. Po zakończeniu misji albo pojawią się kolejne misje albo otrzymasz Pieczęć Rajdu.

Załóż drużynę rajdu Aby założyć drużynę rajdu potrzebujesz pieczęć rajdu. Jeśli klikniesz dwukrotnie na pieczęć, zostaniesz liderem rajdu. Każdy rajd posiada minimalny i maksymalny poziom, który można zobaczyć w dymku pieczęci. Aby rozpocząć rajd, musisz posiadać minimalny poziom. Gracze, których poziom przewyższa podany minimalny poziom rajdu mogą wziąć udział w rajdzie, ale po zakończeniu rajdu nie otrzymają nagrody. Lider rajdu jest oznaczony na niebiesko. Jako lider drużyny rajdu możesz zaprosić innych graczy lub usunąć ich z grupy. Możesz zaprosić członków manualnie poprzez wybranie ich lub używając do tego listy rajdu (K).

Rozpoczęcie rajdu Rajd musi składać się co najmniej z 5 członków i nie przekraczać 15. Ponadto każdy rajd ma minimalny poziom, który musi być zachowany. Aby rozpocząć rajd, lider rajdu musi znajdować się w wejściu do portalu rajdu. Wszyscy członkowie rajdu, którzy znajdują się tam zostaną teleportowani na mapę rajdu. Pozostali zostaną wyłączenie z rajdu. Za pomocą [kamienia drużyny] lider rajdu może teleportować do siebie wszystkich członków rajdu jeszcze przed rozpoczęciem rajdu.


Rajd rozwiązać/opuścić Aby rozwiązać rajd lub go opuścić, użyj strzałki w oknie informacyjnym rajdu.

Lista Rajdu: Jako lider rajdu możesz udostępnić swój rajd dla wszystkich poprzez Listę Rajdu. Otwórz Listę Rajdu (K) i następnie kliknij na [zarejestrować grupę]. Oczywiście w ten sam sposób możesz w każdej chwili usunąć rajd z listy. Jeśli szukasz drużyny, wybierz najpierw drużynę, która znajduje się na liście. Aby wstąpić do niej kliknij [Zostań członkiem drużyny].